Nettisivujen ylläpitäjä: Erkki Suur-Askola sp. erkki.suur-askola@pp.inet.fi

 

 

 

 

Ryhmänäyttelyn 2022 näyttelytoimikunta: 

Henkilö

Toimi

Sähköpostiosoite

Puh.nro

Kari Seppänen

 kenttäpäällikkö

kari.seppanen1@gmail.com

 

 050 558 2250

 

Tomi Tarvainen

 rahastonhoitaja

tomi.tarvainen@outlook.com

 

050 322 2611

 

Saku Huuskonen

 sihteeri

 saku.huuskonen@surffi.fi

 

050 301  0094

 

Heimo Asikainen

 palvelupäällikkö

 

heimo.a@hotmail.fi

 

 0500 276 812

 

Pasi Lappi

puheenjohtaja,

 

pasi.lappi69@gmail.com

 

 040 502 1590

 

Jussi Kraemer

 huoltopäällikkö

jussi.kraemer@gmail.com

 

 

050 465 1442

 

 

Näyttelysihteeri,                 Maarit Hassinen p. 040 831 0570 sp. maarit.sairberg@surffi.fi

tuomarisihteeri

 

Tiedottaminen                    Maarit Hassinen ja Heimo Asikainen

     
  • Ilmoittautumisia koskevat tiedustelut näyttelysihteeri/ tuomarisihteeri Maarit Hassinen p. 040 831 0570 sp. maarit.sairberg@surffi.fi

  • Muut tiedustelut Heimo Asikainen p. 0500 276 812 sp. heimo.a@hotmail.fi